Ніжний догляд за грудьми

бюст під час вагітності догляд
Більш пишні груди, одна з перших ознак вагітності. Деякі жінки раді цьому, інші менше. Але у всіх випадках вам потрібно подбати про свій бюст з перших днів, оскільки ці зміни розміру впливають на їх еластичність...

Вони розвиваються, все йде добре!


gentle_care_breast

Природа знає, що робить, з самого початку вагітності гормональні зміни збільшують розміри проток і залоз у грудях, щоб підготувати їх до грудного вигодовування.

В результаті розвиваються молочні залози, стає помітною мережа синюватих вен, пігментація навколо області сосків може ставати інтенсивнішою і виникає відчуття напруги, яке іноді стає болючим. Все цілком нормально. Також нормально, залежно від рівня гормону, збільшуватися розмір грудей, це відрізняється від однієї жінки до іншої. Зміни незначні у деяких жінок, а в інших - вражаючі, ваш бюст досягне свого максимального обсягу через кілька днів після пологів, коли молоко вийде.

Якщо ви не годуєте грудьми, раптове зниження рівня гормонів призведе до швидкого зменшення розміру ваших грудей. Якщо ви годуєте грудьми, процес буде більш поступовим. Як би там не було, чим раніше ви надасте своєму бюсту відповідний догляд, тим краще ви збережете його стійкість.

Нові бюстгальтери

Для вашого особистого самопочуття та здоров’я грудей бажано інвестувати в нові бюстгальтери з того моменту, коли ви почуваєтесь незручно. В середньому на кінець вагітності кожна грудка додає додаткові 500 г, і це поступове збільшення розміру еквівалентно приблизно двом розмірам чашок протягом дев'яти місяців.

new_bras

Отже, вимірюйте кожен триместр і переконайтеся, що ви отримуєте глибші розміри чашок і ширші ремінці, які забезпечать підтримку, не будучи занадто щільними, і що ви зможете носити вночі, якщо відчуєте потребу. Вам буде не тільки комфортніше, але й спокусливіше. Форми, кольори, тканини ... нижня білизна для вагітних тепер може поводитись поряд із найкрасивішим класичним одягом.

Перейдіть на зміцнення, заспокійливі процедури


go_for_firming

Груди не містять м’язів; тому їх стійкість в основному залежить від стійкості вашої шкіри. Їх раптове збільшення об’єму загрожує підривом еластичності шкіри, одночасно викликаючи дискомфорт, а іноді і біль. І хоча застосування компресів, змочених холодною водою, може зняти найгірший стан напруги, ефект може бути лише тимчасовим і не матиме жодного впливу на ослаблення епідермісу.

Найкраще щодня доглядати за своїм бюстом, починаючи з ранніх термінів вагітності, застосовуючи спеціальні методи лікування, які одноразовим застосуванням стимулюватимуть вироблення підтримуючих волокон, забезпечать глибокий зволожуючий ефект та заспокоять надреактивність епідерміс, спричинений зміною об’єму.

Завжди подбайте про вибір сумішей, які підходять для вагітності, виключаючи інгредієнти, щодо яких є занепокоєння (парабени, фталати, феноксиетанол, кофеїн, бісфеноли A і S, алкоголь) і сумісні з грудним вигодовуванням, якщо це необхідно. Що стосується масажу, це слід робити обережно навколо грудей, зсередини назовні і рухаючись вгору до шиї. Як профілактичну процедуру цей ритуал можна поєднувати з лікуванням розтяжок, які також стають більш імовірними внаслідок гормональних змін та раптового розтягування шкіри.

 

Подбайте про м’язи спини та грудей

Завдяки законам тяжіння, збільшується розмір грудей, і як правило, тягнетьсябюст вперед. Дугоподібна постава підірве хороший тонус грудних м’язів, що призведе до болю в спині.

back_chest_muscles

Окрім специфічного лікування, не забувайте випрямлятися, щоб запобігти напрузі грудей на додаток до напруги в м’язах шиї та верхньої частини спини. Не потрібно застигати аж до труднощів з диханням, досить рости, подовжуючи верхівку голови вгору (не піднімаючи підборіддя), а крижицю вниз.

Щоб привести м’язи в грудну клітку, що сприяють підтримці грудної клітки, щодня виділяйте час на кілька хвилин наступної вправи: руки разом, лікті та висота плечей, при вдиху притисніть кисті долонь, тримайте протягом трьох секунд, розслабтеся на вдиху і повторити приблизно п’ятнадцять разів.