Засмага на сонці під час вагітності - так, але...
Updated on березня 2, 2023
Дата створення травня 9, 2019
Updated on березня 2, 2023
Дата створення травня 9, 2019
Шкіра вагітних жінок особливо ніжна. Зокрема тому, що гормональні зміни збільшують втрату вологи через потовиділення. Тому ваша шкіра вже зневоднена, і перебування на сонці лише підкреслить це. Не секрет, що сонце пошкоджує шкіру і висушує її! Тому як профілактичне лікування важливо щодня зволожувати обличчя та тіло, використовуючи спеціально розроблені засоби для безпечного живлення шкіри для вас та вашої дитини. В іншому випадку ризик ущільнення, дискомфорту, втрати еластичності і, отже, розтяжки буде більшим.
Вплив сонця збільшує ймовірність появи темних плям на шкірі. І це явище є більш вираженим під час вагітності, оскільки гормони стимулюють вироблення меланіну, пігменту, що викликає засмагу ... і деякі плями. Якщо ви не доглядаєте, існує ризик збільшення кількості цих плям на щоках і лобі, в результаті чого з’являється добре відома маска вагітності. Тонка коричнева лінія під пупком також може стати більш вираженою. І те саме стосується будь-яких розтяжок, які могли утворитися, ця надмірна пігментація робить їх більш помітними. Тому захист від сонця з високим коефіцієнтом (SPF 50, водонепроникний, з UVA та UVB-фільтрами) необхідний зараз як ніколи, також, звичайно, для запобігання сонячного удару та захисту від ризику меланоми.
Знову ж таки, через вплив гормонів, а також збільшення ваги, кровообіг стає більш проблематичним під час вагітності. Починаючи з першого триместру, кров застоюється у венах, в результаті чого вони роздуваються, а стінки стають більш крихкими. Тривалий статичний вплив сонця має точно такий же ефект ... Тож дуже важливо уникати цих двох факторів, які сприяють появі важких ніг або навіть варикозного розширення вен. На сонці ноги повинні залишатися в тіні або постійно рухатися. І нанесіть прохолодний гель, спеціально розроблений для вагітності, щоб тонізувати і негайно заспокоїти відчуття тяжкості.
Очевидно, що лежати на сонці цілий день протипоказано, оголюючи шкіру протягом години близько 10:00 та 17:00, вже достатньо, щоб стимулювати вироблення кількості вітаміну D, необхідного для засвоєння кальцію. Однак скорочення часу перебування на сонці не означає, що ви можете обійтися без найнеобхіднішого. Капелюх все ще має надзвичайно важливе значення для захисту від сонячних плям та теплового удару, а сонцезахисні окуляри мають важливе значення для захисту очей, які, оскільки вони виробляють менше сліз через дію гормонів, вразливіші до подразнення. Пляшка води також залишається вашим найбільшим союзником, щоб урівноважити гормональну та пов’язану з сонцем дегідратацію, що настільки шкідливо для коригування роботи організму та здоров’я шкіри ...
Хоча сонце пошкоджує і сушить шкіру, вітер, хлор з басейнів, сіль з моря, а також піт теж роблять це. Тому після перебування на сонці ви повинні забезпечити шкірі щадне відновлювальне лікування. Почніть з видалення залишків солі, піску та інших дратівливих факторів за допомогою додаткового зволожуючого миючого засобу для шкіри. А після висихання (погладити, не натирати), обробити реакційну здатність шкіри та ретельно зволожити, використовуючи заспокійливий зволожуючий бальзам, який не містить речовин, щодо яких може бути привід для занепокоєння. Правильні формули цього типу не обов'язково повинні бути позначені як "післясонця". Однак, крім зволожуючого бальзаму, краще мати крем для обличчя.