Готуючись стати татом
Updated on березня 22, 2023
Дата створення січня 21, 2021
Updated on березня 22, 2023
Дата створення січня 21, 2021
Поява дитини - це щось чудове. Але це також може бути головним джерелом катаклізму. Це може вплинути на збалансовані стосунки, які ви побудували з вашим партнером: ви перетворюєтесь з подружжя на сім'ю, і кожен повинен перевизначити своє місце та роль, яку він відіграє. Дозвольте собі трохи часу, щоб знайти новий баланс зі своєю дитиною - як у складі пари, так і у вашій великій родині
• Надійні стосунки з дружиною є життєво важливими для управління новими обов’язками батьків з повним спокоєм: ви створили цю дитину разом і повинні доглядати за нею разом! Протягом перших кількох місяців вашому партнерові знадобиться ваша допомога, щоб відновити всю втому від вагітності та пологів. Виконуйте якомога більше повсякденних завдань самостійно і використовуйте кожну можливість щоб провести час із дитиною.
• Стати татом також означає визнати, що ваш партнер тимчасово буде для вас менш доступним. Для неї абсолютно нормально, що протягом перших кількох місяців вона має надзвичайно тісні стосунки з вашою дитиною. З часом це буде змінюватися поступово. Визначте собі роль, взявши участь у піклуванні про свою дитину та побудові стосунків з нею.
• З часом налагодяться більш тристоронні стосунки між вами, вашим партнером та вашою дитиною. Відносини між вами та вашою дружиною настільки ж важливі для вашої дитини, як і стосунки між вашою дитиною та її матір’ю, а також між вашою дитиною та вами: для дитини батьком є чоловік, якого бажає мати. І тому роль, яку ви відіграєте у житті своєї дружини, ще більше підкреслює вашу роль батька.
• Якщо це не ваша перша дитина, вам, мабуть, буде легше адаптуватися до всіх цих змін внаслідок вашого батьківського досвіду. Але зверніть увагу на те, як ваші старші діти реагують на цю нову дитину: якщо вам цікаво, ви можете поглянути на наш аркуш порад. Встановлення ролі для себе у житті вашої дитини Хоча деякі батьки можуть емоційно вкладати гроші у своїх дітей під час вагітності свого партнера, для інших лише тоді, коли їх дитина народжується, вони справді починають з нею стосунки. Кожен стає батьком по-своєму!
• Коли ваша дитина народиться, вас, мабуть, охопить хвиля емоцій. Робіть справи у своєму власному темпі: плачте, обіймайте дитину, спостерігайте за ним ... Не тримайте цей порив емоцій під контролем - вони допоможуть вам створити міцний зв’язок з дитиною.
• Відразу після народження ваша новонароджена дитина опиняється у абсолютно дивному новому світі. Перше, що допоможе йому почуватись як вдома в цьому новому світі, - це груди матері, яка змусить його почуватися чудово захищеною та захищеною. Але у вас також є важлива роль. Ідіть до своєї дитини; обійміть і його, і його матір. За невеликий простір, який ви створите навколо нього, він дізнається, що навіть коли він далеко від матері, світ не такий вже ворожий. Пам’ятайте, що вам належить відігравати певну роль і намагатися не почувати себе відвідувачем.
• Ви будете втомлюватися від того, що потрібно буде вставати багато разів протягом ночі протягом перших кількох місяців, і це може сильно вплинути на вас: коли ви страждаєте від недосипу, всі труднощі - навіть найменші - можуть здаються набагато серйознішими. Не варто недооцінювати, що може зробити виснаження. це головна причина депресії, яку переживають 50% усіх батьків, коли їхній дитині виповнилося 4-6 місяців. Не соромтеся зв’язуватися з акушеркою або вашим лікарем загальної практики та отримати допомогу, якщо ви відчуваєте виснаження.
• Перші кілька місяців життя вашої дитини ви повинні проводити тривалі періоди часу, регулярно контактуючи з ним у фізичному контакті. Це життєво важливо для того, щоб допомогти вам налагодити міцний зв’язок з ним. Несіть його - або на руках, або в дитячій колясці - обніміть, похитуйте, щоб він спав, умиється, переодягнеться ... Прийміть той факт, що у вашій мужності є материнська сторона, і висловіть це. Батько, який доглядає за своєю дитиною, не є жіночим. Навіть якщо для початку ви почуваєтеся незграбно, ви виробите свій власний спосіб робити щось. Це допоможе вам визначити себе батьком вашої дитини.
• Якщо ваш партнер вирішив годувати грудьми, підтримуйте її, не відчуваючи виключення з цих цілком особливих стосунків: вона забезпечить вашу дитину найкращим харчуванням, і її здатність робити це повністю залежить від того, як тато реагує на це. Ви зможете годувати свою дитину самостійно, як тільки вона перейде на тверді речовини або коли ви хочете трохи змінити її раціон.
• Ігри часто можуть бути дуже хорошим способом спілкування тат з немовлятами: починаючи з перших кількох місяців, вигадуйте цікаві заняття для свого новонародженого і насолоджуйтесь сміятися з ним. Це призведе до дивовижних радісних моментів, які ви запам’ятаєте на все життя! Відпустка по батьківству Батьки у Великобританії можуть взяти 2 тижні оплачуваної відпустки по батьківству у фіксованому розмірі та в цілому 4 тижні на рік за запитом на батьківську відпустку, якщо вони мають принаймні один рік безперервної роботи. Не соромтеся максимально використовувати цю можливість. Використовуйте цей час, щоб поділитися повсякденним життям зі своєю дитиною протягом перших кількох днів і насолоджуватися цим унікальним досвідом. Ви також будете допомагати своєму партнеру - якому після пологів знадобиться багато відпочинку.